Máte rádi Rihannu? Navštivte můj blog, právě o ní! ADRESA blogu - ZDE!


3. KOLO SONB - HLASUJTE PRO LULLABY TADY! :)

Výkecník.

Ahoj lidi.

26. května 2014 v 9:22 | Lullaby

Ahoj,
skoro přes dva roky jsem tu nebyla. Samozřejmě, mělo to své důvody. Hodně věcí se u mě změnilo. Něco k lepšímu, něco bohužel k horšímu. Jediná věc, která mě mrzí nejvíc je, že se se mnou asi před dvěma měsíci rozešel přítel. Jako občas si píšeme, ale já jsem se přes to očividně ještě nepřenesla. Pořád ho miluji. Už to prostě nejde vrátit zpět. Tak už dost.
Ohledně školy, je to na hovno. Do zítřka mám mít hotovou ročníkovou práci, ještě ji nemám ani vytisklou a svázanou, takže to bude asi trochu problém. Nějak to snad udělám. Jinak oje téma je Novinky na drogové scéně. Psalo se mi o tom docela dobře, ale termín mě sakra tlačí. No nic, jdu ještě uklízet.
Mějte se.
Lullaby.

Prostě informace.

16. září 2012 v 9:52 | Lullaby
Ahoj,
opět se předem omlouvám, že jsem tu delší dobu nebyla. Ale už začala škola a já nebudu mít zase tolik času sem každý den přidávat články.
Takže, když jsem se dozvěděla náš rozvrh tak se mi zvedl žaludek. A to myslím vážně. Jo. Zapoměla jsem vám říct, že jsem v 2. ročníku na oboru ekonomika a podnikání. Minulý rok jsme byli na jiné budově, ale jelikož se jedna škola v MK sloučila s tou naší, tak jsme už natrvalo v jiné budově. Ale nestěžuju si. Mám to od autobusáku blíž, takže je to fajn :D. No a tím pádem máme i nové učitele, takže ani nevím co mám vlastně čekat. Učitelka taky říkala, že budeme mít placenou praxi nebo co :D. Panebože, to zas bude...:D Na to jsem fakt moc zvědavá :D. Ale jo, těším se.
A taky budem chodit do tanečáku..:D:D Tak radši už dost keců o škole..:)
No a jinak už se těším na pondělí, protože přítel přijede z nemocnice..konečně! Byl tam skoro týden no.. Jezdila jsem za ním do Brna s jeho mamkou na návštěvy. Jak já nesnáším ten nemocniční smrad :D. Jinak nic vážného mu není, jenom mu dělali nějaké vyšetření atd. Nebudu to moc rozebírat, to bych tady asi byla do rána..:D Prostě už se těším až ho pustí a budeme spolu..hlavně, že mu nenašli nic vážného, to je hlavní :). Tak já už pádím. Musím ještě uklízet a možná i něco učit, podle toho jestli máme něco na učení. Vůbec nevím.
Mějte se.
S pozdravem Lullaby.

Flowers

Again..:D

29. srpna 2012 v 8:51 | Lullaby
Čau:P.
Píšu jen na skok, dneska jedu zase pryč..Nejspíš v pátek se vrátím, ale to zase pojedu do Brna, takže na blog napíšu až v sobotu ;). A jinak moc všem děkuju, kdo jste pro mě hlasovali v SONB! Zatím vedu, jste skvělí! Díky! :) No nebudu se tady moc rozepisovat, protože musím ještě uklidit, uvařit a nachystat si věci a jet..:P :) No jo, ještě hlídat ségry :D. Lemry! :D
A už se těším do školy..! :D No jo magooor! :D Zvykejte si xD. Včera jsem byla venku s mou BFF..Byla celkem prdel no..:D jak jinak..xD No nic já už valím..:) Tak se tu mějte!
Vaše Lullaby♥!

Kdyžtak prosím navštivte můj blog TADY!
A HLASUJTE PRO LULLABY TADY! KLIDNĚ OPLATÍM ;). DĚKUJU ZLATÍČKA ♥!

Never give up!

27. srpna 2012 v 15:17 | Lullaby
Ahojky zlatíčka :),
chtělo by to tady už nový design, že? :/ :D No jo, musím u někoho objednat...
No asi mi hrabe, ale mega se těším na školu :D:D. Vím, jsem magor no :D. Jdu do 2. ročníku ekonomiky a podnikání..:) A nemůžu se dočkat xD. Přítel dělal dneska opravky ze Zpř a udělal je..(šikulka) :)). Ještě bude dělat do čtvrtka opravky..Každej den z jednoho předmětu. Ještě mu chybí STT, SRV a ICT. Prostě nechodil do školy no..i když já mám co říkat..Taky jsem tam nechodila, ale aspoň jsem nepropadla a neměla ENka :D. Prostě chytrá holčička - ne kecám :D. Takže mu budu držet palce ať udělá i zbytek. Když to udělá tak už bude má slíbené auto..:D Yees :D. Budu si vyvážet zadek :D. Mě hrabe..dneska :D. Už totálně, ale to bude z tý nudy, protože celej den nemám co dělat..:/ Ráno jsem hlídala ségry a byla na blogu..:D jak jinak...:D Budu je hlídat ještě do středy a pak už má máti volno, takže se o ně už starat nemusím..Hurá! :D
Už mi lezly na nervy..neskutečně! :D A ve středu nejspíš někam pojedu..ještě nevím. V pátek jedu do Brna, buď s kámoškou nebo s přítelem. Ještě nevím. Podle toho kdo z nich mi dá vědět :D. Jedu si koupit nové oblečení atd. Musím být do tý pakárny vyfintěná ne? :D Seru na to. Ale těším se na určitý lidi :D :). Zatím se mějte, jdu vyměnit piliny křečkovi :D.
Čůůs.

NEVER GIVE UP !

Takže zpět :D

20. srpna 2012 v 16:47 | Lullaby
No po dlouhé době sem píšu..
Byla jsem u přítele a v sobotu jsme byly v Dobelicích na akci, kde hráli Drum and Bass!♥ Miluju tenhle styl hudby! No a ještě s jedním kámošem jsme tam spali ve staně. Jako a do stanu se nám každou chvíli někdo sral! :D Prvně nějakej ministr nebo jak se mu to říkalo :D, vožralej jak hovado a mlel ze spaní..bylo to strašný! :D No, já jsem nic nepila ale přítel byl trochu mimo :D. Utratili jsme asi 1000,- za chlast a ještě to bylo málo :D. Já byla úplně střízlivá a tomu se sama divim :D. No byla prdel prostě :D. Byla tam velká stage a docela dost lidí. Nejlepší bylo tepání u repráků :D. Bolela mě z toho hlava, ale co už.. Tak parádně užitej večer nebyl už dlouho! Zjistila jsem, že i bez chlastu se to dá užít! :D Aspoň jsem neblila (výhoda) !
Což přítel házel šavli každou chvíli, ale měl už mooc popito. Skoro celou zelenou, 7 piv, víc jak půl flaše vodky, zlatou tequillu, jina..a prostě hnusy :D. Byla prdel ho vidět tak mimo. Asi do 3 ráno jsem tepala na parketě, pak mě to už nebavilo a šla jsem chrápat do stanu, ale nemohla jsem usnout..:D přítel byl ještě s kámošama na parketě. No co víc povídat. V neděli kolem 11 pro nás přijela Milanova máti a jeli jsme domů. Prostě nejvíc moc zábava! :) A taky nejlepší lidi! :D určitě na letiště v těch Dobelicích pojedeme i příští rok..bylo to tam super! :)

Zatím bye :D.Prostě moje kecy.

13. srpna 2012 v 15:17 | Lullaby
Ahoj,
takže ode dneška bych měla už články přidávat normálně...A jinak co se týče mého zdravotního stavu (po tamté věci s trávou), tak myslím, že se to zlepšilo, i když se občas cítím jak magor :D. No a zítra jdu na kardiologii, aby mi zjistili jestli nemám něco se srdcem po tom mém omdlení. Doufám, že je všechno v pořádku. A ve čtvrtek jdu na snímek očního pozadí nebo tak něco, aby zjistili jestli tam mám všechno v pořádku..Což fakt pochybuju, protože na jedno oko skoro nevidím. Je to mizerný. Mimochodem s tou trávou jsem se už poučila..nehulím! Ani kdyby mi to nabídli před školou, fakt si nedám! :D :)
Jinak dneska jsem hlídala moje 5ti leté sestřičky dvojčata a můžu vám říct, že uhlídat je není žádná legrace..:D:D Jednou mě z nich fakt klepne. Ale co, jsou to prostě děti..:D
No a v 16:45 jedu do Ivančic za přítelem a pak společně jedeme k nám. Doufejme, že mě k blogu pustí..:D A mám tu jednu osobní věc, nebudu to moc rozebírat...
No prostě jsem u něj byla a v pátek jsem šla na FB. A on se neodhlásil, tak mi to nedalo a podívala jsem se do zpráv. Psal si se svou bejvalkou o mě...že potřebuje volnost a že kdyby nebyla taková jaká byla, tak s ní ještě je, ale že už to nejde vrátit a takový kraviny. Vytočilo mě to (málem jsem dostala infarkt!), takže jsem to na té jejich konverzaci nechala a až přišel tak se nestačil divit. naházela jsem si všechny svoje věci do báglu jak taifun a řekla, že jdu pryč. Znáte to. On mě prosim ať nechodím atd. Dokonce brečel :D. Jo, odpustila jsem mu to, ale je mi to líto, že ty věci psal zrovna jí. Byly to i soukromé věci, prostě vytočilo mě to. Myslím, že by snad nejlepší bylo, kdyby si o tom promluvil se mnou ne? :) Ale to ho asi nenapadlo, ale nechápu proč to psal zrovna jí. Mrzelo mě to. Pak si FB zrušil a dneska už ho zas má :D. To mu to moc dlouho nevydrželo, ale dalo se to předpokládat. Doufám, že už mezi námi bude vše v pořádku a budeme si trochu víc důvěřovat a nebudeme dělat věci, kterých by jsme mohli později litovat. Jednoduše řečeno, miluji ho. :)
Mějte se.
Lullaby.

Na blogu.

13. srpna 2012 v 7:47 | Lullaby
Ahoj všem!
Už jsem jakž takž zpátky na blogu ;). Takže ode dneška bych měla přidávat články normálně. A jinak jsem moc ráda, že na tento blog chodíte! :) Díky! :)

No smoking ganja!

7. srpna 2012 v 12:45 | Lullaby
Ahoj,
to, co sem právě napíšu se mi stalo v sobotu 4.8. Byla jsem u přítele a byl tam myslivecký karneval tak jsme se šli podívat. Byli jsme tam dlouho...Všechno bylo fajn až do té doby, když jsem si chtěla zahulit (trávu), teď toho upřímě lituju...

Přítel vytáhl skleněnku, nabil sklo a dala jsem si dva prdy. Hulila jsem asi po měsíci a to nebyl dobrý nápad to znova zkoušet. Do 1O-ti minut mi bylo strašně blbě, motala se mi hlava potila jsem se, bušilo mi srdce jako o závod, přestávala jsem vnímat a slyšet, měla jsem sucho v ústech (vypila jsem asi 5 litrů vody), zrychleně jsem dýchala a i přesto, že jsem měla ztěžklé nohy, tak jsem ušla 5 koleček kolem celé vesnice. Přítel byl celou dobu se mnou a měl o mě strach. Nechápala jsem co se to se mnou děje, ještě nikdy jsem takový stav nezažila. Stav trval 8 hodin, druhý den ráno jsem byla v pohodě a jela jsem domů. Trávu už jsem definitivně vyškrtla a už nikdy to nehodlám zkoušet.

Přijela jsem domů v neděli a včera jak jsem šla spát jsem měla stejný stav jako v sobotu. Šíleně mi bušilo srdce a byla jsem opět zasekaná. Vůbec jsem nechápala co se to se mnou děje a proč je mi zase tak špatně. Pokusila jsem se usnout ale po 4 hodinách jsem se vzbudila a stav jsem pořád měla. Poté jsem konečně usnula a vzbudila jsem se dnes ráno a opět mi strašně bušilo a měla jsem pocit úzkosti a návaly horka a studena. Když už to bylo celkem v pohodě, šla jsem na net a hledala něco, co by se podobalo mému stavu. Našla jsem to, říká se tomu flashback. Znamená to, že v těle mohly zůstat zbytky THC a ukládají se do tuků, což znamená, že člověk po dobu 2-7 dnů (někdy i více) může mít stejně stavy jako když trávu "vyhulil" před pár dny. To mě fakt zděsilo. Představa, že se moje tělo bude takhle chovat několik dalších dnů nebo dokonce měsíců je pro mě hodně ošklivá. Doufám, že všechno bude v pořádku a těch stavů se co nejdříve zbavím. Pokud máte někdo podobnou zkušenost, tak mi dejte vědět, byla bych vám moc vděčná. Už to svinstvo nikdy nechci ani vidět...

No smoking ganja!

New blog.

5. srpna 2012 v 17:25 | Lullaby
Ahoj,
ne nelekejte se, na tenhle blog se určitě nevykašlu. Jen jsem si založila druhý o zpěvačce Rihanně, protože ji mám moc ráda a líbí se mi její styl a všechno. ;) Pokud by jste se měli zájem na něj podívat najdete ho na téhle stránce: RIHANNAFENTY-FANSITE , budu se těšit na Vaši návštěvu.
Lullaby.

Away.

2. srpna 2012 v 12:55 | Lullaby
Ahoj,
dnes jedu pryč a bohužel nemám čas přednastavit články, takže se nezlobte..v neděli dojedu a zase se tady tomu budu věnovat. Jak jste si asi všimli je nový design blogu, jak se vám líbí? Mně moc! :)
A nezapoměnte se zapsat do zápisu (kontroly) AFFS!
Mějte se Vaše Lullaby.


Status online :D.

1. srpna 2012 v 9:03 | Lullaby
Ahoj lidi :),
dnes budu pravděpodobně celý den na blogu, protože mám dneska volný den. Venku je pařák, takže se mi tam moc nechce, radši budu doma a něco kutit na blogu. Za chvíli půjdu umývat nádobí (grrr :/, jak já tohle nesnáším!). Nejraději bych nic neuklízela a nedělala :D, ale bohužel matka je náročná a když něco neudělám, řádí jak tornádo..a to mi za pár měsíců bude 17 :/. Přesněji 1. listopadu :). A 8.8 mají moje ségry (dvojčata) narozeniny, bude jim už 5 let..:D to rychle utíká..:) Takže se bude slavit no..Dárky mám už pro ně nakoupené, takže cajk. Doufám, že z toho budou mít radost. No nic, jdu dojíst polívku a koukat na filmy a pak konečně udělat to nádobí :). Takže se mějte a smějte se.
Lullaby.

Omlouvám se

31. července 2012 v 11:02 | Lullaby
Ahojky lidi,
asi jste si všimli, že poslední dobou neobíhám a tak...nemám totiž vůbec čas, nechci mít blog jako povinnost, ale spíš jako zábavu. Doufám, že to chápete. Přes víkendy totiž nebývám vůbec doma a občas i v týdnu bývám pryč. Tak když jsem u kamarádů nebo u přítele, je pro mě těžké dostat se na blog, ale taky nechci většinu času trávit na blogu, místo toho abych byla s nimi. To by bylo vše, doufám, že to respektujete. Děkuju.
Vaše Lullaby.

Vodka+džus=pohroma!

18. července 2012 v 14:11 | Lullaby
Ahojky,
tak už jsem zase na blogu...ale ne nadlouho. Dnes ještě nějaké články přidám a zítra taky, ale v pátek už budou zase přednadstavené až do neděle. Omlouvám se, ale měla jsem přednadstavené články až do dneška a mrknu na blog a články z úterý a dneška tam prostě nebyly! :/ Naštvalo mě to jak nikdy..
No a dneska jsem byla na odběru krve, protože pořád omdlívám. Nedávno jsem omdlela u přítele, když jsme byli v koupelně. Doktorka mi vzala krev a příští měsíc jdu na oční, aby se podívali a udělali mi nějakou kontrolu očního pozadí. No, nejsem z toho moc nadšená. Snad zjistí, co mi je.


Mimochodem v sobotu jsme s Milanem chlastali...litrovku vodky a k tomu dva džusy :D. Vypili jsme to ve dvou a ještě jsme měli asi 3 frisca a pivo. Vůbec nevím jak jsem se dostala až do postele. Jen vím, že se mi brutálně motala hlava a když jsem si lehla do postele začal se mi motat celý svět. Přítel mi donesl kýbl a já jsem si vyprázdnila žaludek, ale jakoby toho nebylo málo po cestě do koupelny jsem mu pozvracela tričko, které jsem měla na sobě. Nebyla jsem schopná se ani umýt v umyvadle a poslední "várku" mého obsahu žaludku jsem hodila přímo do umyvadla a taky na svý ponožky..xD No tak mě Milan musel vykoupat (to si taky vůbec nepamatuju). Pak jsem si zapálila a šla jsem spát. Ráno jsem se probudila s totální bolestí hlavy a vůbec jsem nevěděla která bije (ten den jsem měla jet už domů). Bylo mi ještě pořád na zvracení, ale už jsem nic nevyprázdnila. Šla jsem do obyváku a Milan tam chrápal u toho kýblu, který byl samozřejmě umytý. Všechno mi vyprávěl, že si radši šel lehnout vedle, protože mu bylo špatně a jak prý ucítil ten závan z kýblu tak se mu navalovalo, talže si šel lehnout jinam a kýbl pochopitelně umyl. Bylo mi blbě asi tak 2-3 hodiny po tom, co jsem vstala, ale pak už to bylo dobrý. Nejdřív se alkoholu dotknu až tak v pátek! :D Čest abstinenci! :D:D

Mějte se.
Lullaby.

Směsice věcí.

13. července 2012 v 21:48 | Lullaby
Zdravím,
v první řadě bych vám všem moc chtěla poděkovat, že sem chodíte a komentujete ty moje nesmyslné články a výlevy. Jsem ráda, že aspoň někomu se líbí. Děkuju moc za všechny ty komentáře! :)
Dneska byl tady v "Mordoru" fakt divný den. Bylo škaredé počasí. Chvílemi poprchávalo a byla strašná zima. Ráno jsem se krásně probudila vedle přítele, který pořád ještě krásně spal. Šla jsem do kuchyně za mamkou, která měla divnou náladu, jako vždy po ránu. Je lepší ji po ránu nedráždit a na nic se jí neptat, nebo vybouchne :D. Tak jsem šla zpátky do pokoje a až se Milan (přítel) vzbudil, tak jsme šli se psem na procházku a povídali jsme si. No a odpoledne jsme jeli do Vanglu na oběd a pak se podívat na tu naši "slavnou" pouť. Bylo tam docela dost kolotočů. Na žádném jsme se zatím nesvezli, to necháme až na neděli. Půjdeme na X-treme nebo-li Factor-X. U stánku s občerstvením jsme si koupili ledovou tříšť a šli jsme pomalou procházkou domů. Doma mamka zase stresovala, že jede pryč s mými dvěma malými sestrami Aničkou a Adélkou (dvojčata) a že mám uklidit než se vrátí. Tak jsem se v klidu s Milanem podívala na film a dala pár věcí na blog, poté jsem se pustila do úklidu. Když jsem uklidila, tak jsem si konečně oddechla. Nesnáším uklízení! Zanedlouho se vrátila mamka od tety s nepříjemnou novinou....
Teta čeká miminko - Simonku. Je v 7 měsíci, ale doktoři zjistili, že to miminko je nějak postižené a že se mu nevyvýjí správně mozek a že na 99% porod nepřežije. Samozřejmě pro rodinu to byla šokující zpráva - i pro mně. Je mi tety i toho miminka vážně moc líto, bohužel se to ale stává :/. Je to nespravedlivé. Mrzí mě to, ale o tomhle už se radši nebudu bavit, protože jen na to pomyslím a je mi to strašně líto. Určitě to nepřeju nikomu tohle zažít, sama bych to nechtěla. Musí to být pro toho člověka strašné. Tak dlouho se těší na to, že bude mít dítě a když už se tak stane, tak se něco pokazí. Je to smutné.


Kolem 7 hodiny večer jel Milan domů, tak jsem ho byla vyprovodit a pak jsem se nudila doma opět sama. Četla jsem si knížku, byla venku se psem a přemýšlela jsem o nejrůznějších věcech. Potom jsem se dívala na televizi a pak naši jeli za tetou, aby ji nějak morálně podpořili, protože v pondělí už půjde na císařský řez a Simonka to bohužel nepřežije. No tak jsem sedla za pc a psala tenhle článek a ještě jsem na Facebooku :D. Prostě celkem už nuda. Těším se na zítřek docela, protože pouť už u nás bude v plném proudu a jak je u mě ve zvyku, tak všechny prachy utratím. Jsem s tímhle strašná! Měla bych už začít šetřit! To si říkám pořád, ale asi to neklapne :D. Strašně moc utrácím a pořád něco musím kupovat. Hrozné no. Milan se mnou nerad chodí na nákupy, protože jsem prý u jedné věci dvě hodiny, ale to není pravda. Akorát mi prostě trvá, než si to vyzkouším a než si tu správnou věc vyberu. Jsem přece holka! :)
Už s těmi mými výlevy fakt končím. Ještě chvíli něco budu spravovat na blogu a tak. Potom si možná půjdu lehnout a dívat se na televizi, ale pochybuji, že se k tomu dneska ještě dostanu. Jsem docela unavená a to ještě není ani deset hodin :D. Strašné! No nic mějte se krásně a já už asi pro dnešek opouštím blogový svět a jdu do mého normálního života :D. Och, jsem jak nějaký filozof, ale abych pravdu řekla, filozofování mi nikdy nešlo. Uf, ale bylo to i těžkopsatelné :D. Tak dobrou noc blogeři :D. Zase zítra vám nějaký ten článek možná vypotím.
Čůs.
Lullaby♥.

Oznámení.

13. července 2012 v 14:50 | Lullaby
Ahojky,
od pondělí tu budou přednastavené články, protože nebudu doma. Nevím, jak dlouho budu pryč, takže to přednadstavím na pár dnů. Upozorňuji Affs, že zhruba do 4 dnů budu zase na blogu, tak mě prosím vynechte z kontrol apod.
Děkuju moc :).
Lullaby.

Tak nějak všechno.

10. července 2012 v 13:27 | Lullaby
Takže jak začít...
Úvodem bych vás všechny chtěla přivítat na tomhle blogu. Budu doufat, že se sem budete rádi vracet a co nejpilněji komentovat a číst moje články. Doufám, že se vám budou líbit. Budu se snažit. :)
Celý dnešní den jsem strávila doma, protože jsem se nudila a počasí venku není zrovna růžové. Budu se nudit u počítače, jíst zeleninový salát a čekat na večer až přijede přítel. Vůbec nevím, co mám přes prázdniny dělat.
Příští měsíc jdu na brigádu na vinohrad, tak se aspoň trochu zabavím, i když to není zrovna 2x lehká práce, ale peníze jsou u mě potřeba.
Nejradši bych teď usnula. ZzzZZZZzzz...ale nechce se mi. To teplo v mém pokoji je otřesné. Navíc je u nás v Oslavanech pouť a všude samé kolotoče a hluk...Asi se tam zajdu podívat, ale až o víkendu.
Nejvíce se těším na konec tohoto měsíce, protože s přítelem a s jeho rodinou pojedeme na dovolenou do Řecka. To bude aspoň trochu relax a pohoda. Už se nemůžu dočkat :). A co vy? Plánujete nějakou dovolenou u moře? :)
Dneska moc nemám náladu psát v tom horku, takže to zkrátím.
Mějte se a užívejte si prázdnin.
Lullaby.
 
 

Reklama